WPEawards INTERNATIONAL PHOTOGRAPHY - 2022 First Half
Wczoraj w Paryżu ogłoszono wyniki pierwszego etapu konkursu WPE - International Photographers Awards 2022 - moje zdjęcia wywalczyły 2 srebrne medale! - Radość jest ogromna! tym bardziej, iż w tym roku spróbowałem swoich sił dodatkowo w kategorii - architektura z moim zimowym zdjęciem Krakowa Zapraszam do oglądnięcia całej galerii nagrodzonych prac na stronie www.wpeawards.com - zakładka 2022 Winners Galleries.
PROWEDaward - WORDL'S TOP 25 WEDDING PHOTOGRAPHERS CONTEST - 2021
Zdobycie 9 medali w tym 2 złote w konkursie WORLD'S TOP 25 WEDDING PHOTOGRAPHERS CONTEST. Znalezienie się w top 5 najlepszych fotografów ślubnych na świecie na portalu PROWEDaward w rankingu 2021 spośród 2700 fotografów z 79 krajów - to brzmi dla mnie nadal jak nierealny sen, ale ten „sen” stał się rzeczywistością.
WPEawards INTERNATIONAL PHOTOGRAPHY - 2021 Second Half
W nocy dostałem piorunującą wiadomość prosto z Paryża, przez którą ciężko było mi zasnąć! 3 moje zdjęcia zostały nagrodzone 2x srebrnym oraz 1 brązowym wyróżnieniem na międzynarodowym konkursie fotograficznym WPE Awards Europe Jest do dla mnie ogromne wyróżnienie, gdyż zdjęcia były oceniane i wybierane przez Jury z różnych zakątków świata - a liczba fotografów biorących udział w konkursie (z 163 krajów) to 8152!
Back to Top