Po takich słowach - jeszcze cieplej robi się na sercu, cudownie jest móc dzielić się z Wami moją pasją tym bardziej jak ktoś czuje jej esencje - DZIĘKUJĘ.

Wyślij
Dziękuję za dodanie Twojej opinii - wkrótce pojawi się na stronie
Aneta i Patryk
"Najlepszy fotograf, pod słońcem" Co tu dużo mówić: fotograf i artysta w każdym detalu.
 Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie !
Jesteśmy zachwyceni współpracą z Mateuszem, ponieważ jest on prawdziwym profesjonalistą z milionem oryginalnych pomysłów i dużym zaangażowaniem. Łezka w oczku się kręci jak oglądamy tak cudowne efekty Naszej wspólnej współpracy. Gorąco polecamy !

Daria i Szymon
"Mateusz to prawdziwy mistrz fotografii. Perfekcyjnie dobiera światło, kompozycję i miejsce. Jego prace są klimatyczne, niczym kadry jakiegoś dobrego filmu. Wyglądamy na nich, jak z bajki :) Fotografie są przepiękne i niepowtarzalne. Robią ogromne wrażenie. Widać wielki talent i oko do estetyki, a także wiedzę i umiejętności. Mateusz jest bardzo miły, cierpliwy i komunikatywny, z prawdziwą pasją w pracy. Chyba z każdego zrobiłby modela jak z okładki.

Jesteśmy mega zadowoleni, cieszymy się z efektów i zdecydowanie polecamy. Warto było jechać grubo ponad 500 km na sesję. Aż szkoda, że nie znaleźliśmy Mateusza prędzej, bo z pewnością zaprosilibyśmy go na wesele. Jeśli fotograf ślubny, to tylko Mateusz!"


​​​​​​​
Kinga i Karol 
"Wybór Mateusza jako fotografa na Nasz ślub był strzałem w dziesiątkę. 
Jesteśmy zachwyceni efektami jego pracy. Zdjęcia zarówno z uroczystości jak
 i sesji plenerowej są po prostu przepiękne.
Polecamy gorąco ! "
Magdalena i Mariusz
"Co tu dużo mówić- fotograf, artysta a przy tym skromny,
wesoły i bardzo pomocny gość z mega pasją! 
Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie !
POLECAM"
Magdalena i Piotr
"Mateusz nie jest zwykłym fotografem. To człowiek z pasją, 
artysta dostrzegający każdy detal. 
Miły, uprzejmy, sympatyczny i pomocny. Szczerze polecamy!"
Sylwia i Korneliusz 
"Mistrzostwo świata w wykonaniu Mateusza.
Jesteśmy zachwyceni nie tylko przepięknymi zdjęciami, ale przede wszystkim atmosferą. 
i poziomem współpracy w trakcie sesji.
Profesjonalizm i ogromna pasja sprawiły, że czuliśmy się bardzo swobodnie. Zależało nam, aby zdjęcia były naturalne pokazujące prawdziwe i szczere emocje i nasze marzenie dzięki Niemu się spełniło.
Rodzina, znajomi a nawet przypadkowe osoby są zachwyceni i twierdzą, że te zdjęcia nigdy im się nie znudzą
i mogą je codziennie oglądać - my to tylko potwierdzamy i polecamy całym sercem
Życzymy Ci samych wyjątkowych realizacji.
S&K"

Małgorzata i Kamil 
"Hmm Czarodziej potrafi uchwycić magiczne momenty...
polecamy z mężem gorąco zdjęcia "epickie""
Milena i Piotr 
"Najlepszy fotograf, jakiego tylko mogliśmy sobie wymarzyć!!!
Zaangażowanie, jakie Mateusz wkłada w swoją pracę pokazuje, że jest to przede wszystkim jego największa pasja.
Wszystkie zdjęcia w jego wykonaniu to istna magia. "Wtopił" się w gości tak, że był niezauważalny, dając im przy tym najważniejszą rzecz - komfort - a jednocześnie sfotografował najpiękniejsze, magiczne chwile oraz wszystkie emocje towarzyszące nam w tym dniu. Podczas przygotowań Mateusz rozładował cały stres i od razu wiedziałam że jesteśmy "w najlepszych rękach".
Sesja zdjęciowa to dla nas najpiękniejsza pamiątka, pomimo hardkorowo ciężkich warunków - deszcz i mgła - stworzył prawdziwe arcydzieło. Szczerze - byłam przerażona - ale jak zobaczyłam jaki jest pewny tego co robi, jego zaangażowanie i praaaaaaawdziwe poświęcenie wszystkie nerwy puściły i zaufaliśmy Mateuszowi w 10000 %. Wiedzieliśmy, że pomimo fatalnej pogody zrobi wszystko, żeby zdjęcia były magiczne i cudowne i nie zawiedliśmy się bo mamy najpiękniejszą  i wyjątkową sesję plenerową. A atmosfera jaka nam towarzyszyła sprawiła, że był to wspaniały, wesoły dzień pełen przygód i śmiechu.
​​​​​​​Z całego serca polecamy Mateusza, ponieważ jest on prawdziwym artystą, który robi mega oryginalne i niebanalne zdjęcia i ma głowę pełną pomysłów A przede wszystkim jest wspaniałym człowiekiem. Mamy nadzieję że się jeszcze kiedyś w przyszłości spotkamy na sesji
DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO !!!"
Daria i Rafał
"Mateusz zrobił nam wyjątkowe zdjęcia jak z bajki, takie o jakich marzyliśmy
pełen profesjonalizm, bardzo polecam
Daniel i Katarzyna
"Jesteśmy bardzo zadowoleni, super podejście do pracy, prawdziwy profesjonalista. Polecam!"
Paulina i Mateusz
"Współpraca z Mateuszem była dla nas czystą przyjemnością Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe – piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, pamiątka na całe życie.
Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem fotografa na ślub i wesele to w 100% polecamy Mateusza. Goście są zachwyceni efektem pracy Matiego! Nasze zdjęcia ślubne stanowią prawdziwą pamiątkę dla nas, za co jeszcze raz dziękujemy. Polecamy i życzymy każdemu takiego fotografa!"
Kamila i Piotr
"Polecamy w 100%! Mateusz stworzył świetny, swobodny klimat w najważniejszym dla nas dniu, jak i na sesji poślubnej Zdjęcia i albumy przepiękne, DZIĘKUJEMY!"
Paweł i Natalia 
"Od samego początku współpracy było widać pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie. Zawsze pomysłowy co do zdjęć i pełen energii. Nigdy nie odpuszcza (syndrom jeszcze jednego zdjęcia xD) Ma świetny kontakt z ludźmi, widać ze jest to jego pasja. Serdecznie polecam."
Katarzyna i Kamil
"Zdjęcia są przepiękne, fotograf spisał się fenomenalnie, każde zdjęcie perfekcyjne.  
Cudowna pamiątka polecam z całego serca"
Olga i Kamil 
"Współpraca z P. Mateuszem była sama przyjemnością Uchwycenie najważniejszych momentów później ich obróbka i stworzenie pięknych albumów to pełny profesjonalizm !
Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym parom, które szukają czegoś naprawdę szczególnego
Doskonała pamiątka na całe życie!
DZIĘKUJEMY"
Back to Top